Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres Consorci de Les Gavarres

Equip de gestió del Consorci de les Gavarres

Feina Nom Email
Presidència  
Josep Fermí Santamaria Molero  
Direcció Oriol Armet Unzeta oarmet@gavarres.cat
Administració Mei Llovet Balmaña mllovet@gavarres.cat
Serveis Tècnics Enric Bisbe Company ebisbe@gavarres.cat 
Oriol Granyer Manyà ogranyer@gavarres.cat
Maria Piferrer Saurí mpiferrer@gavarres.cat

E-mail general de l'entitat: consorci@gavarres.cat

  • Patrocinadors :
Consorci de les Gavarres - Finca Camps i Armet, s/n (Can Geronès) - 17121 Monells - Tel. 972 64 36 95 consorci@gavarres.cat
Gestor web Comunicatek